Dobročinná aukce - úžasný výsledek! DĚKUJEME!

29. 11. 2016

Aukce obrazůDěkujeme Pavlovi Klímovi a Pavlovi Talichovi za organizaci Dobročinné aukce.
Byl to pro nás všechny neuvěřitelný večer a získaná částka 398 440 Kč je pro nás neskutečně krásná.
Děkujeme všem, kdo se na aukci podíleli - organizátorům, umělcům, dobrovolníkům, manželům Novákovým ze Špejcharu, hudebníkům, vinotéce U Černého kocoura a zeleného stromu, Dětské psychiatrické nemocnici Opařany. A samozřejmě děkujeme všem, kteří se aukce zúčastnili.
Nadační fond Avast v rámci svého programu na podporu domácích hospiců výtěžek aukce zdvojnásobí!

DĚKUJEME!!

Díky Vám všem získal domácí hospic velkou finanční pomoc na svůj provoz. (Péče domácích hospiců stále není a v roce 2017 ještě nebude hrazena z veřejného zdravotního pojištění.)
Díky Vám všem získali naši pacienti možnost být doma!

Článek o aukci v Táborském deníku naleznete zde.

A rozhlasovou reportáž si můžete přehrát zde.
Fotografie z aukce naleznete ve fotogalerii.