Vystavujeme v Praze!

30. 01. 2018

výstava Využili jsme nabídky střední školy ART ECON na spolupráci, ze které vznikla výstava fotografií Až do konce- moje práce v hospici. Výstava, která je společným projektem studentů oboru Fotografie v reklamní praxi střední školy ART ECON a tří domácí hospiců z Tábora, Olomouce a Prahy – Zbraslavi, vám citlivě, ale bez patosu přiblíží práci hospicových multidisciplinárních týmů, která předchází výjezdům zdravotníků k pacientům. Fotografie členů týmů jsou doplněny jejich vyznáním, proč pracují v hospici a citacemi dopisů od rodin pacientů.

Výstavu si můžete prohlédnout do 28. února 2018 v KC Průhon , Praha - Řepy.
Výstava je plánovaná jako putovní, takže pokud ji nestihnete v Praze, určitě přijede za vámi i do Tábora.

Pozvánka na výstavu zde.
Fotografie z vernisáže výstavy zde.
A na webu školy naleznete ukázky vystavených fotografií.

Děkujeme škole ART ECON – Střední škola, s.r.o. za krásnou spolupráci a studentům za perfektní fotografie.