Jsme na jedné lodi

My

Vy

Jeden tým

pomáhající dožít nevyléčitelně nemocným své dny doma mezi svými.

V neděli 2. září se náš multidisciplinární tým změní na tým běžecký a společně překonáme nekonečných 100 metrů na atletickém stadionu.

Podpořte nás libovolnou částkou v našem úsilí, ať se naše společná loď na Jordánu nepotopí!

Děkujeme.

Marie – ředitelka, Helena - hlavní lékařka, Lucia - fundraising, Eva - pečovatelka, Štěpánka - lékařka, Alena - zdravotní sestra, Jana- půjčovna KP, Věra - zdravotní sestra, Lucie- prodavačka DO, Petra - dobrovolnice, Marta- lékařka, Luboš- pečovatel, Milena - dobrovolnice,Iva - fundraising, Jana - dobrovolnice

ilu

podpořit

My – tým hospice nabízíme našim pacientům a jejich rodinám odbornou pomoc a psychickou podporu.
Vy – naši příznivci a dárci nám svou přízní a dary umožňujete naši práci v rodinách vykonávat.
My všichni pomáháme dožít nevyléčitelně nemocným své dny doma mezi svými.
Děkujeme.
Marie – ředitelka, Helena - hlavní lékařka, Lucia - fundraising, Eva - pečovatelka, Štěpánka - lékařka, Alena - zdravotní sestra, Jana- půjčovna KP, Věra - zdravotní sestra, Lucie- prodavačka DO, Luboš- pečovatel, Milena - dobrovolnice, Iva - fundraising, Jana - dobrovolnice