Poběžím i za vás, poběžíme pro hospic Jordán!

výzvapodporit

"Běhání mě naučilo, že dokážu mnohem víc, než jsem si, kdy dokázala představit."

Věra Tichá - zdravotní sestra

Běhat jsem začala v říjnu 2015, ve svých 45 letech. Tenkrát jsem se necítila dobře psychicky, měla jsem problémy v práci, manžel byl nemocný, vážila jsem o 10 kg více.

Protože pracuji na směny jako zdravotní sestra tak jsem hledala jsem sport, abych ho mohla provozovat kdykoliv a kdekoliv. Moje ségra přišla s nápadem, že začneme běhat a přihlásila nás na 5 km závod RunTour v Českých Budějovicích, který se konal v dubnu 2016. Naměřila jsem si 5 km trasu okolo domu a začala po večerech 3x týdně běhat, zpočátku jsem uběhla 100 m v kuse, až jsem za tři měsíce uběhla trasu vcelku. První závod mě naprosto strhl svou atmosférou a začala jsem se přihlašovat na další závody.

Vloni jsem si zaběhla svůj první půlmaraton v Českých Budějovicích. Letos první maraton v Praze, ten pocit v cíli byl skvělý, ta hrdost, že jsem to dokázala!!!

Měsíčně se snažím naběhat okolo 150–180 km a v sezoně na kole ujet tak okolo 100 km.

Dobročinný běh kolem Jordánu není dlouhý, stejně jako zbývající čas našich pacientů. A já běžím tentokrát hlavně pro ně.

Pomozte mi prosím získat pro hospic více financí. Každá koruna, kterou věnujete prostřednictvím mé výzvy půjde na péči o pacienty hospice. Běhání je krásné, stejně jako

PS. Své běžecké tréninky sdílím v aplikaci Polar, Endomondo, Pomáhej pohybem, na instagramu (vera.ticha45) a na facebooku.

podpořit