Domácí hospicová péče

Kdo jsme?

• Tým lékařů, zdravotních sester, pečovatelek, sociálních pracovnic, dobrovolníků a dalších odborníků, speciálně vzdělaných pro práci s pacienty na konci života.

Co nabízíme?

• Pacientům přijatým do domácí hospicové péče nabízíme dostupnost lékařské a ošetřovatelské služby 24hod denně sedm dní v týdnu.
  • Paliativní hospicovou péči zaměřenou na léčbu bolesti a mírnění dalších projevů, které nemoc přináší.
  • Pro podporu nemocných a jejich blízkých nabízíme služby sociální pracovnice, psychoterapeutky, dobrovolníků a v případě zájmu i duchovní služby.

Komu?

• Nevyléčitelně nemocným, u kterých byla ukončena tzv. kurativní léčba (tzn. léčba vedoucí k uzdravení) a byla doporučena léčba paliativní, a kteří chtějí žít a dožít doma.
  • Nevyléčitelně nemocným, o které jejich blízcí mohou a chtějí celodenně pečovat doma.

Kde?

• V domácím prostředí pacienta.

Pracovní tým Domácího hospice Jordán

ilustrace