Domácí hospic Jordán

Dárcovské SMS

DMSDárcovské DMS pro vás jistě nejsou žádnou novinkou, ale pro náš hospic ano. Náš projekt „Doma je nejlíp…“ byl zařazen Fórem dárců do programu dárcovských SMS a díky tomu lze od letošního roku podpořit Domácí hospic Jordán i pomocí DMS. Finance získané z DMS budou použity na pokrytí nákladů na péči o naše pacienty.

Podpořit hospic pomocí DMS je velmi snadné. Stačí zaslat na telefonní číslo 87 777 dárcovskou SMS dle zvolené částky ve tvaru:

DMS HOSPICJORDAN 30 
DMS HOSPICJORDAN 60 
DMS HOSPICJORDAN 90

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč. Domácí hospic Jordán obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.

Program dárcovských SMS umožňuje opakovanou podporu vybraného projektu pomocí dlouhodobé dárcovské DMS. Pokud vás tato možnost podpory zaujala, stačí poslat na stejné telefonní číslo 87 777 dárcovskou SMS dle zvolené částky ve tvaru:

DMS TRV HOSPICJORDAN 30 
DMS TRV HOSPICJORDAN 60 
DMS TRV HOSPICJORDAN 90

V tomto případě vám bude každý měsíc automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč a hospic obdrží každý měsíc 29, nebo 59 nebo 89 Kč.

Dárce může svoji dlouhodobou podporu kdykoliv dle svého uvážení bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP HESLO na 87 777.

Zasláním libovolné DMS umožníte nevyléčitelně nemocným pacientům dožít doma, mezi svými. A to je dobrá věc. Děkujeme!

Je vhodné zmínit, že mobilní operátoři poskytují své služby zcela bezplatně. Rozdíl v částce pokrývá technické, organizační a koordinační zajištění projektu, včetně servisu pro neziskové organizace a veřejnost. Více informací k dárcovským SMS naleznete na webu www.darcovskasms.cz.

Projekt Doma je nejlíp je zveřejněn zde.

 
A A A › Velikost textu

DMS

DMS