Půjčovna kompenzačních a rehabilitačních pomůcek

Pro zajištění maximálního možného komfortu a kvality života jsou důležité pro nemocného i jeho pečující kompenzační pomůcky.
Pomáhají při předcházení různých komplikací nejen u nemocných ale i u jeho pečujících (proleženiny, bolesti zad, atd.). Zároveň prodlužují na nejdelší možnou míru, u každého individuálně, kvalitu života.

Rádi Vás podpoříme ve Vaší snaze starat se o své blízké doma a nabízíme možnost půjčení kompenzačních pomůcek.
Cena půjčovného za pomůcku slouží k zajištění údržby a oprav pomůcky. Vratná záloha je při vrácení nepoškozené a udržované pomůcky vyplacena zpět.

V naší půjčovně Vám pomůcku předvedeme a zaškolíme Vás pro její používání.

Na každou pomůcku s Vámi sepíšeme smlouvu o zapůjčení. Půjčovné platíte pouze za dny, kdy jste pomůcku měli vypůjčenou, do doby vrácení.

Najdete nás na adrese:

Domácí Hospic Jordán, o.p.s.:
Bydlinského 2964
Tábor
Lucia Kopřivová Markovová
tel.:  602 613 205
Email: pujcovna@hospicjordan.cz

Provozní doba půjčovny

na základě předchozí domluvy

Seznam nabízených pomůcek a sazebník naleznete na stránce sazebník zápůjček.

iluDěkujeme Výboru dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové za dar 90000 Kč, který použijeme na nákup kompenzačníchpomůcek pro pacient a klienty hospice. Půjčovnu kompenzačních pomůcek doplníme třemi postelemi, zvedákem do vany, dvěma stolky k lůžku a matrací.

Elektrický zvedák do vany

ELEKTRICKÝ VANOVÝ ZVEDÁK .

Maximální doba zápůjčky: 3 dny.
Cena:
300 Kč + 2000 Kč vratné kauce.

(Kliknutím na náhled se vám fotografie otevře ve zvětšeném měřítku)

logoDíky na Nadačnímu fondu Umění doprovázet máme novou elektrickou polohovací postel.

Děkujeme!

nová postel