15. Celostátní konference paliativní medicíny

V Olomouci se konala 15. Celostátní konference paliativní medicíny. My jsme zde samozřejmě nemohli chybět! Jeli jsme si pro nové poznatky, ale také jsme sdíleli naše zkušenosti.

Paní ředitelka představila služby hospice v rámci diskuzního panelu Sociální práce, zatímco paní doktorka Š. se podělila o své zkušenosti s poskytováním péče v závěru života v ordinaci praktického lékaře.

logo nadačního fonduDíky získanému stipendiu od Nadačního fondu Kliniky paliativní medicíny a finanční podpoře od Stavební spořitelny České spořitelny se mohla konference zúčastnit i naše zástupkyně fundraisingu. Děkujeme.

logo firmyBylo to inspirativní setkání, které nás posunulo zase o krok dál ve zlepšování péče o naše pacienty.

tým na koferenci tým na konferenci