ČSOB pomohla našemu hospici! Děkujeme.

logo firmyDěkujeme Československé obchodní bance, a. s. za štědrou podporu Domácího hospice Jordán. Částku převyšující 150000 korun použijeme na pokrytí části mzdových nákladů zdravotnického týmu na nákup nové polohovací postele pro Půjčovnu kompenzačních pomůcek, která slouží nejen pacientům hospice, ale i široké veřejnosti.

Děkujeme ČSOB, a.s. za další pomoc hospici. Velmi si toho vážíme.

postel

Děkujeme za velký dar firmě Emco s.r.o.!

Dnes k nám přijel pan David Woldřich z firmy Emco spol. s r.o. A nepřijel s prázdnou. Přivezl nám 3906 kusů výrobku z Emca v hodnotě 84825 korun!

Sušenky, kaše a mysli- to nám dodá sílu do další práce. Protože hospic ani v době pandemie nezavírá, ale pomáhá a pečuje dál.

Děkujeme!!!

Foto z předání daru:

předání daru

Máme nové matrace! Děkujeme firmě MA-DONA s.r.o.

logo firmyTáborská firma MA-DONA s.r.o., která se zabývá výrobou matrací, opět věnovala do naší Půjčovny kompenzačních pomůcek dvě nové antidekubitní matrace do polohovacích lůžek. Matrace jsou vyrobeny ze speciálních pěn a mají snímatelný potah SAFR, který je antialergický a antibakteriální.

Vzhledem k velké vytíženosti naší Půjčovny jsou tyto matrace cenným přírustkem do seznamu pomůcek.

Moc děkujeme firmě MA-DONA s.r.o. za pomoc našemu hospici.

Matraci přivezl a  předal pana Pražák z firmy MA-DONA.

předání daru

Děkujeme Městu Tábor za podporu hospice

logo městaMěsto Tábor podporuje činnost našeho hospici od jeho vzniku. Ne jinak je tomu i v letošním roce, kdy nám byla poskytnuta dotace na realizaci Odlehčovacích služeb a i provoz veřejností oblíbené Půjčovny kompenzačních pomůcek.

Moc děkujeme zástupcům Města Tábora za další podporu Domácího hospice Jordán. I díky pomoci Města Tábora můžeme umožnit nevyléčitelně nemocným na Táborsku dožít doma s blízkými.