Děkujeme Nadaci MONETA Clementia za podporu

Nadace MONETA Clementia letos podpořila náš hospic nadačním příspěvkem ve výši 65,777 Kč. Tyto prostředky byly věnovány na projekt "Vybavení zázemí hospice."

logo nadaceDíky tomuto příspěvku jsme mohli pořídit nové kancelářské židle, židle do haly, křesílka pro Poradnu a stolek pro Terénní odlehčovací službu.

Ačkoliv naše služby poskytujeme v domácím prostředí pacientů a klientů, bez adekvátního zázemí v Bydlinského ulici by naše práce nebyla možná.
Děkujeme Nadaci MONETA Clementia za její štědrý příspěvek a velkou pomoc.

Foto židlí zakoupených z příspěvku

NF Umění doprovázet podpořil Půjčovnu KP

Logo NFPůjčovna kompenzačních pomůcek je stálou součástí hospice. Kromě pacientů hospice je otevřena i pro veřejnost.
Pro pohodlí pacientů a klientů se snažíme doplňovat nabídku o nové pomůcky. A to se nám daří i díky dlouhodobé podpoře Nadačního fondu Umění doprovázet. Díky jejich podpoře v roce 2023 jsme mohli zakoupit např. mechanický vozík s příslušenstvím pro pacienty s vyšší hmotností.
Děkujeme!

Foto nového vozíku:

Mechanický vozík

Terénní odlehčovací služby mají nové auto

logo krajeNaše pečovatelky z Terénních odlehčovacích služeb pomáhají rodinám, které pečují v domácím prostředí o své blízké. Denně jezdí do domácností v okruhu 25km od Tábora. A proto potřebují automobily.

A teď díky pomoci Jihočeského kraje, který přispěl velmi štědrou částkou, jsme mohli zcela nový automobil zakoupit.
Děkujeme, je pro nás důležité dostat se klienty včas a bezpečně!

Nový automobil