Preaukční výstava zahájena!

27. 09. 2016

Aukce obrazůŠpejchar v Želči je místem, kde si můžete prohlédnout část děl, která byla věnována do Dobročinné aukce. Dobročinná aukce na podporu našeho hospice, kterou pro nás opět připravuje Pavel Klíma, bude již třetí v pořadí.

Sobotní vernisáž (24.9.2016) proběhla za účasti paní Olgy Sommerové, podporovatelky hospiců, a pana Karla Schwarzenberga. Oba nejen ocenili celou akci a práci Pavla Klímy, ale také zavzpomínali na společnou kamarádku- paní Věru Čáslavskou. Večer byl velice přívětivý a to i díky manželům Novákovým, majitelům Špejcharu, kteří umožnili konání Dobročinné aukce v tomto krásném prostoru.

Děkujeme Pavlovi Klímovi, který nás podporuje od počátku fungování hospice, děkujeme paní Olze Sommerové a panu Schwarzenbergovi za velice milá slova, děkujeme panu Pavlu Talichovi za jeho spoluúčast na organizování aukce a také děkujeme všem hostům, kteří se vernisáže zúčastnili.

Ve fotogalerii naleznete fotografie z vernisáže.